Biser

Forum o konjima i drugom

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Sto mislite o pitt bullima i staffordima?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Shutt in heart
Making friends with money

Female
Broj postova : 1479
Emploi : blabla
Loisirs : blablabla
Registration date : 29.01.2008

PostajNaslov: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sub 26 tra 2008 - 23:06

meni su cist ok mislim ono ja sam imala pita a sad imam stafforda tak da ih obožavam ?

a vi Question Question Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://horsey.blog.hr
hana

Female
Broj postova : 1459
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sub 26 tra 2008 - 23:23

.....meni osobno to nije lijepo... al nisam bas u psima neka iskusna... pit bul je onak onaj mali bijeli sa crnom flekom na oku?? jel tak ?? ili ??
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dying_Sun
Biser junkie

Female
Broj postova : 6989
Registration date : 11.06.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sub 26 tra 2008 - 23:29

Pas ko i svaki drugi, kako ga odgojiš takav će bit.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sexy Mujo :)
Biser junkie

Male
Broj postova : 5296
Registration date : 25.12.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sub 26 tra 2008 - 23:41

black pearl je napisao/la:
...... pit bul je onak onaj mali bijeli sa crnom flekom na oku?? jel tak ?? ili ??

:uuh:

Pit bull

pitovi mi se ne sviđaju nesto posebno, i prenapuhana je ta njihova agresivnost i sve uz to..

ali stafordi su mi ljepi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivce
Queen servants

Female
Broj postova : 8243
Registration date : 16.06.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sub 26 tra 2008 - 23:59

Prekrasni psi, samo nažalost ljudi ih svaćaju na krivi način...
definitivno mogu biti maze kao i retriveri samo se od malena čim se takvo štene dobije treba jakooo puno radit....
nažalost kod nas su na lošem glasu i čim netko vodi takvo "tele" svi lete na drugu stranu ceste..
ja sam prošli vikend susrela jednog staforda imao je brnjicu i lik sjedne preko puta mene u parku i ja gledam psa, stvarno je bio krasan love2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biser junkie

Male

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 0:04

a cuj, moj frend je imo pit bulicu
i fakat je bila maza
stalno s njima svugdje isla i to
spavala snjima u krevetu
i s dvije godine je pukla , od maze se pretvorila u agresivnog psa koji je bjezo iz kuce i po ulici napadao ljude.
i s uspavali su je nakon sveg tog..mlad pas.. :(
a u zivotu joj nikad nije agresiva pokazana i slicno, stvarno je rađeno s njom kao s bebom, bila je tako dobra, do jednom..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
hana

Female
Broj postova : 1459
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 9:52

ma ja sam sto posto sigurna da je to onaj mali bijeli zločesti... bum stavila sliku ak nađem...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shutt in heart

Female

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 10:45

zar on izgleda tako opasno???

ovdje je malo veci!!

i sad izglea ovak!!

to je moj peso aron!!
[Vrh] Go down
Shutt in heart

Female

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 10:47

helllp moderatori plizzzzzzz smanjite
[Vrh] Go down
GrOm

Male
Broj postova : 1290
Registration date : 28.02.2008

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 10:52

mnogo su lepi pogotovo aron love2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
..::Marko::..

Male
Broj postova : 1134
Registration date : 04.03.2008

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 10:54

nemam nis protiv, al ih nebi volio imat...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Klamzy
Biser junkie

Female
Broj postova : 3183
Registration date : 13.06.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 10:54

Evo shutt, sređeno ;)

*Tema preseljena iz offtopica u kućne ljubimce
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Bertich

Female
Broj postova : 2723
Registration date : 05.01.2008

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   ned 27 tra 2008 - 11:14

Prelijep ti je pas!! ja nemam nis protiv ni pitt bulla ni protiv stafforda
[Vrh] Go down
Korisnički profil
FEKHRA
Wannabe part of group

Female
Broj postova : 175
Registration date : 02.11.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 12:17

love2 love2 love2 love2 Shutt, prekrasan pas!!! love2 love2 love2 love2

Stafovi i pitovi su prekrasni psi, ali tko god ih uzima za ljubimca mora znati njihove karakteristike, jer u rukama neznalica ili pak iskompleksiranih budala ovi prekrasni psi postaju oruđe njihovih frustracija i vrlo brzo se nađu na zlom glasu.

Ovo je naš staford King, maskota našeg ranča:

[Vrh] Go down
Korisnički profil
b
Making friends with candy

Female
Broj postova : 676
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 12:22

preslatki pesi love2 samo nikako za svakog
[Vrh] Go down
Korisnički profil
b
Making friends with candy

Female
Broj postova : 676
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 12:23

FEKHRA je napisao/la:
:

love2 pogled ispod obrva
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Teychee

Female
Broj postova : 1326
Emploi : (M)Učenica
Registration date : 25.09.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 13:21

ja neam niš protiv!
ja sam imala staffa i bio je maza! sve pasmine(i agresivne) pasa ako oh se dobro odgoji nemoraju bit toliko agresivni. a oni koje se loše odgoji, može bit svašta!!!
ak nađem slikicu od Ajsa(mog staffa) stavim!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ja
Newcommer

Male
Broj postova : 65
Registration date : 24.02.2008

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 21:54

Eh sad ovo da ak se pas odgoji ne bude agresivan ne drži vodu...
Moj pesek(rot,nije čistokrvan) je grizao od kad je došao k nama(bio je star oko mjesec i pol),završili smo dresuru,položili NPA s 3,ali on je i dalje agresivan i vjerojatno i bude agresivan do kraja života,samo kaj ja sad s njim mogu bez ikakvog problema prošetat po centru,ali kad je sam,pogotovo kad je u boksu obavezno laje na ljude..
A ta agresivnost od čega je došla ne znam...Znam da su ljudi kod kojih je rođen bili super i super se brinuli o svima..
Al sam neki dan na tv-u gledao neka dva lika,znam da je jedan bil iz hks i rekao je da agresivnost može doći kod mješanja pasmina,neš u tom smislu(ne sjećam se točno) a pošto moje tele nije čistokrvan može biti da je i to razlog.Inače imam doma dosta knjiga o psima i u svim ima savjete kako kod kupnje šteneta prepoznati njegovo ponašanje u budučnosti......

A protiv gore navedenih pasmina nema ništa,dapače čak sam i razmišljao o kupnji stanforda jer ih imaju moji treneri i super su peseki,i volio bih ih jednog dana gledati kako šeću po momo dvorištu...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://konj.forumotion.net/forum.htm
Biser junkie

Male

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 22:48

cek ne kuzim kak tvoj pas grize, sad da si recimo pred kucom snjim, i on je pusten on ce ic ugrist nekog i napsat ko prođe ulicom?
jel se trga s povodnika kad šetate da ide za ljudima?
a ovo da je stene od 1.5mj kad je stiglo kod vas grizlo , to mi je smjesno.. Laughing
svi znamo kako izgleda pas (rott) s mjesec i po, i da grize..frendovi imaju rotticu od 7mj i zaigrana luda i blesava, gricka prste , dere hlače itd..vec je velika s obzirom da ima 7mj uopce to nije neka agresiva vec samo njena zaigranost koja prolazi s odrastanjem.. ;)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
dinka
Queen servants

Female
Broj postova : 3919
Registration date : 28.06.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 22:53

o da, moze beba od mjesec i pol grist. nasi susjedi imaju leglo malih rotića i jedan decko je zbilja agresivan vec tak mali. primi ti ruku, rezi, mase s glavom onak ko da ti ju oce rastrgat i nece pustit. 9 ih je u leglu i samo taj se ponasa tak, bas je ocito da nije zaigranost nego agresiva.
s takvim psom treba znati i definitvno nije za svakoga. ovaj mali ce ostati i sa 6 mjeseci ide na skolovanje za cuvara velikih objekata, cuvat ce njihovo parkiraliste za kamione.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biser junkie

Male

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 22:57

to potpisujem da nisu za svakog, najgore mi je vidit napuhane debile koji nemaju pojma o psima, i sad oni frajeri idu si nabavit rota, pit bula, staffa, argentince , a nemaju pojma o psima, i bit ce bas face kad se setkaju po gradu s njima..
al kolko ih ja znam takvih tipova, ni jedan nije imao duze od godine dana tog psa..to je valjda bilo fora idem nabavit takvog psa, ko ga *ebe bit cu faca po gradu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
dinka
Queen servants

Female

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 23:03

mislim da je upravo zbog napuhanih budala veliki broj "opasnih" pasmina doslo na takav glas.
moj tata je prije par godina pokupio na cesti pitbulicu od 6 mjeseci. vecu mazu nismo nikad imali u kuci. spavala je sa nasim pudlom u krevetu, jedino mace nisu bas mogle u kucu. Laughing ugl, udomili smo ju kod jedne obitelji pod uvjetom da ju daju na skolovanje. kod njih je 3 godine i dalje je maza kakve nema. al nemaju macke.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biser junkie

Male

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 23:05

pa da sve je to ok, al neznam, tj nebih ja previse vjerovao u sve to, u ulici su imali pitbulicu prij e4g , maza i po, spavala po krevetima s djecom, i odjednom poludila, doslovno, pocela bjezat na ulicu, i zensku za rame ugrizla, mislili su slucajno, no to se ponavljalo doduse ne takvi ugrizi, al bjezanja i napadi na ljude i djecu, i morali su je uspavat..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
dinka
Queen servants

Female

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   uto 13 svi 2008 - 23:13

pa i piko hoce zbrisat i malo se "poigrat" s prolaznicima. grin
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Karla
Biser Queen

Female
Broj postova : 9858
Registration date : 07.05.2007

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   sri 14 svi 2008 - 7:56

Prije jedno 10 godina naši susjedi su imali rota (ne znam kolko je bio star). Skroz miran, maza, susjedi su se brinuli za njega i sve je bilo ok - čak sam se i ja s 4 godine igrala s njim i slično. Taj rotvajler si je bio dobar i sa psima iz ulice. I jednog dana se naša druga susjeda šetala sa svojim pesekom (pekinezer je bio il tak neš) i rotvajler je ne znam kak izletio iz dvorišta i zaklao tog peseka s kojim si je nekoć bio dobar. con
I sad recite da možete 100% biti sigurni u to što im je u glavi.

PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   

[Vrh] Go down

Sto mislite o pitt bullima i staffordima?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next